fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Комп’ютерна томографія

Комп’ютерна томографія (КТ) – це один із найбільш точних методів діагностики в сучасній стоматології. На відміну від рентгенівського знімка цей вид дослідження дає тривимірну (3D) модель у декількох проекціях, що показує повну інформацію щодо стану зубів та щелепно-лицевої області. Сучасне цифрове обладнання дає змогу  провести таку діагностику без ризику похибок або спотворення результатів.

Переваги компютерної томографії

Комп'ютерна томографія (КТ) зубів та щелепи в Києві, Центр, Печерськ, Поділ

Показання до проведення компютерної томографії

Комп’ютерна томографія (КТ) у комплексній діагностиці

Комп’ютерна томографія являється етапом комплексної діагностики зубів. У разі потреби лікар може призначити панорамний або прицільний знімок зубів, телерентгенографію та інші додаткові обстеження. Маючи у своєму розпорядженні точні дані, команда спеціалістів визначає всі наявні проблеми та обирає найбільш ефективне лікування. КТ – це безболісна процедура, що проводиться в комфортних умовах як для дорослих, так і для маленьких пацієнтів.

ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД, КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ДІАГНОСТИКА
Комп’ютерна томографія (3D)
1200-2400 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.