fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Діагностика

Стоматологічна діагностика Київ
Прицільний знімок зуба
Прицільний знімок зуба має для стоматолога високу інформативність, оскільки надає можливість побачити приховані захворювання, підтвердити діагноз і обрати найбільш ефективну методику лікування. Така діагностика в стоматології проводиться за допомогою сучасного рентген-обладнання, що являється безпечним для обстеження малюків. Це безболісна процедура, що триває кілька хвилин і проводиться в комфортних умовах для пацієнта.
Стоматологічна діагностика в Києві, Центр
Панорамний знімок зубів
Панорамний знімок зубів являється дуже важливим етапом діагностики в стоматології, оскільки показує стан усієї зубощелепної системи. Це швидкий та інформативний вид обстеження, що являється безболісним і проводиться за допомогою сучасного безпечного обладнання. Комплексна стоматологічна діагностика необхідна під час підготовки до протезування або імплантації, корекції прикусу або видалення зубів та в інших випадках.
Стоматологічна діагностика в Києві, Печерськ
Телерентгенографія
Телерентгенографія найбільш ефективна у випадку виправлення положення зубів і корекції прикусу, підготовки до тотального протезування, травм щелепно-лицевої області та проміжного контролю лікування. Процедура телерентгенографії – абсолютно безболісна та займає лише кілька хвилин. Додатково може бути проведена інша стоматологічна діагностика. Лікар-рентгенолог застосовує сучасне цифрове обладнання, що являється безпечним навіть для маленьких пацієнтів.
Стоматологічна діагностика в Києві, Поділ
Комп’ютерна томографія
Комп’ютерна томографія являється одним із найбільш точних методів діагностики в сучасній стоматології. Це безболісна процедура, для виконання якої потрібно менш як хвилину. 3D знімок зубів показує повну інформацію про ті захворювання, що неможливо виявити під час візуального обстеження (наприклад, лікар-діагност визначає стан каналів зубів тощо). Лікар-рентгенолог застосовує сучасне цифрове обладнання, що являється безпечним та забезпечує високу якість зображень без ризику похибок або спотворення результатів.
ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД, КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ДІАГНОСТИКА
Прицільний знімок зуба (радіовізіографія)
500 грн
Панорамний знімок зубів (ортопантомограма)
700 грн
Комп’ютерна томографія (3D)
1200-2400 грн
Телерентгенографія
800-2600 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.