fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Комп’ютерна анестезія STA

Окрім традиційних методів знеболення в стоматології, сьогодні застосовуються сучасні технології, що дозволяє провести будь-які види лікування в найбільш комфортних умовах як для пацієнта, так і для лікаря. Наприклад, це – система STA, або «Single Tooth Anesthesia System», що застосовується для місцевої анестезії.

Знеболення STA в стоматології

Традиційна місцева анестезія в стоматології проводиться за допомогою ін’єкції, що може викликати психологічний дискомфорт у багатьох пацієнтів, тому що спочатку відбувається первинне проникнення голки в м’які тканини, а потім її рух і введення анестетика. Усі ці моменти можуть викликати неприємні, і навіть болісні відчуття в процесі проведення місцевого знеболення. Апарат STA зовні дуже віддалено нагадує звичний шприц, а більше – схожий на «кулькову ручку». Застосування комп’ютерної анестезії STAне супроводжується онімінням язика, губ і мімічних м’язів. Таким чином, пацієнт не відчуває додаткового дискомфорту ані під час стоматологічного лікування, ані після завершення процедур. Особливо важливим цей фактор являється у випадку знеболення в дитячій стоматології, адже відомі випадки травмування нерухомих тканин (наприклад, дитина може прикусити губу або язик).

Технічні особливості системи STA в проведенні місцевої анестезії

Апарат системи STA складається з двох головних компонентів – електронного блоку зі спеціальним мікропроцесором і стерильного одноразового венфлону з голкою. Саме ергономічний наконечник The Wand значною мірою забезпечує точність і безболісність проведення анестезії з застосуванням системи STA. За допомогою наконечника The Wand відбувається делікатне проникнення в слизову оболонку, лікар направляє голку в потрібному напрямку та проводить ефективне знеболення.  Ця голка відрізняється мінімальною товщиною. Під час першого дотику до ясен або зуба апарат STA уже отримує інформацію про супротив тканин і обрає оптимальний режим для введення анестетика. Таким чином, невідчутне, безболісне знеболення відбувається з урахуванням індивідуальних особливостей тканин у кожному окремому випадку. Під час просування голки вглиб відбувається зчитування інформації про супротив тканин, що впливає на вибір наступного режиму введення анестетика. Один із головних принципів роботи системи STA базується на тому, що знеболюючий препарат поступає до нервових закінчень шляхом найменшого супротиву, тому в пацієнта і не виникають болісні відчуття або дискомфорт (наприклад, відчуття «розпирання» або «печіння») під час проведення знеболення. Швидкість, тиск і кількість введення анестетика – контролюються за допомогою спеціального мікропроцесора DPS (Dynamic Pressure Sensing). У зв’язку з цією особливістю система місцевої анестезії STA стала першою інтерактивною системою знеболення в стоматології. Базуючись на даних про стан і супротив тканин, апарат STA подає спеціальні візуальний і звуковий сигнали, наприклад, у випадку надмірного тиску на голку – в такому випадку, подача анестетика автоматично блокується. Також мікропроцесор DPS контролює і правильність положення голки, що нівелює болісні відчуття. Наприклад, у випадку проведення складної з технічного боку інтралігаментарної анестезії дуже важливо, щоб лікар задав оптимальну позицію «голка зв’язка».

Ще одна особливість комп’ютерної анестезії STAполягає в можливості повільного просування голки – плавно та рівномірно. При цьому голка може здійснювати необхідні обертальні рухи. Наприклад, ця особливість дозволяє прискорити настання знеболювального ефекту, а також виконати знеболювання максимально точно, без збільшення сили натиску для необхідного просування голки вперед.

Переваги комп’ютерної анестезії STA в стоматології

Застосування комп’ютерної анестезії STA в стоматології має ряд переваг як для лікаря, так і для пацієнта. За допомогою цієї технології стало можливим проведення максимально точної місцевої анестезії, абсолютно безболісно для пацієнта та найбільш ефективно з точки зору проведення певних стоматологічних процедур. Доктору не потрібно проводити декілька ін’єкцій, оскільки апарат STA дозволяє за один раз провести знеболювання одразу декількох зубів. Постійний контроль швидкості та тиску введення анестетика у кожному індивідуальному випадку нівелює можливість травмування тканин, виникнення больових відчуттів або проведення неефективної анестезії. Усі ці нюанси дозволяють лікарю виконати процедури будь-якої складності на високому рівні точності та якості в умовах, максимально комфортних для пацієнта.

Комп’ютерна анестезія STA – успішно застосовується в мережі клінік «Аванто». Наші спеціалісти турбуються про те, щоб будь-які види стоматологічного лікування проводились у найбільш комфортних умовах для пацієнтів.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.