fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Операційний мікроскоп у стоматології

Застосування операційного мікроскопа в стоматології збільшує можливості проведення будь-яких різновидів лікування. Адже, «якщо ми бачимо більше – ми можемо більше зробити». Завдяки збільшенню у 3-6 разів лікар може побачити важкодоступні ділянки кожного зуба та порожнини рота, виявити захворювання на ранніх стадіях і провести найбільш ефективне лікування – без ризику ускладнень.

Але важливого значення «мікроскопічні» подробиці набувають в ендодонтії – під час лікування кореневих каналів (вузьких, звивистих та раніше «невиліковних»), де стоматолог раніше працював «наосліп», покладаючись лише на власний досвід і професіоналізм. Електронний мікроскоп у стоматології дозволяє контролювати весь процес і вилікувати найбільш непрохідні канали. А саме від якості лікування кореневих каналів залежить успіх протезування та довговічність вилікуваних зубів.

Лікування зубів за допомогою мікроскопа в стоматології

Досягнення сучасної терапевтичної стоматології спрямовані на збереження власних зубів, що іноді потребують серйозного відновлення. Лікування зуба зсередини – це витончена робота, що донедавна проводилась практично наосліп навіть найбільш досвідченими лікарями. Кожен зуб має від одного до трьох (рідко – чотирьох) каналів, діаметр яких сягає близько 1 мм – величина для неозброєного ока ледь видима.

Застосування операційного мікроскопа в стоматології дозволяє виконати ювелірне лікування у найскладніших випадках. За допомогою оптики лікар бачить канал, його відгалуження, де канал вигинається, де закінчується, чи досить щільно прилягає пломбувальний матеріал до стінок каналу. При цьому робоча поверхня прекрасно освітлена. Одним із поширених ускладнень ендодонтичного лікування в минулому була перфорація кореневих каналів. Це траплялося тоді, коли лікар випадково просвердлював тканини зуба наскрізь, лишаючи всередині отвір, що провокував запалення та зрештою призводив до втрати травмованого зуба. Завдяки застосуванню мікроскопа під час обробки каналів сьогодні ризик перфорації зведено до мінімуму. Якщо все це вже відбулося під час традиційного ендодонтичного лікування, ситуацію можна оперативно виправити, також застосовуючи операційний мікроскоп. Ще один неприємний момент – це уламки інструментів, що залишаються в каналах під час їх обробки. Мікроскоп допомагає як попередити виникнення подібної проблеми, так і усунути її.

Застосування операційного мікроскопа виводить сучасну стоматологію на новий рівень якості та кардинально змінює взаємовідносини лікарі та пацієнта. Сьогодні пацієнт за допомогою відеокамери операційного мікроскопа може на власні очі побачити свої проблеми «очами лікаря». Лікар і пацієнт стають партнерами в процесі лікування! Спеціалісти мережі клінік «Аванто» успішно застосовують операційний мікроскоп у щоденній практиці. У комплексі з технологічними можливостями сучасної стоматології такий підхід дозволяє виконати стоматологічне лікування без помилок і ризику ускладнень у комфортних умовах для пацієнта. Кожна клініка мережі «Аванто» має операційний мікроскоп у своєму розпорядженні.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.