fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Місцева анестезія

Сучасні методи знеболювання змінили уявлення про стоматологічне лікування – як для пацієнтів, так і для лікарів. Особливо сприятливо комфортні умови впливають на «маленьких пацієнтів», оскільки саме перший візит до стоматолога залишає враження на все життя. Безболісне лікування зубів у дитячій стоматології дозволяє зберегти здорові зуби та гарну усмішку з ранніх років.

Місцева анестезія – означає застосування спеціальних препаратів, які локально усувають больові відчуття в необхідній області. Для нескладних стоматологічних процедур – досить застосування спеціальних гелів, для більш серйозних втручань – потрібне внутрішнє введення анестетика (препарату, що знижує чутливість певних ділянок и передачі нервових імпульсів) щоб застосування місцевої анестезії пройшло без ускладнень – важливо, аби пацієнт повідомив лікарю про групи препаратів, на які в нього можуть виникнути алергічні реакції; уточнити, чи був у нього вже досвід лікування зубів із застосуванням місцевої анестезії (які в нього були відчуття). Таким чином, лікар зможе підібрати найбільш ефективний і безпечний анестетик, враховуючи особливості вашого здоров’я та ступінь клінічної ситуації.

Місцева анестезія в стоматології поділяється на декілька видів

 • Аплікаційна анестезія – це нанесення анестетика на певні ділянки слизової оболонки порожнини рота; як правило, препарати, що для цього застосовуються, мають форму гелів. Такий різновид знеболювання застосовується і для лікування дорослих, і в дитячій стоматології (наприклад, для безболісного введення голки перед ін’єкцією);
 • Інфільтраційна анестезія – забезпечує необхідний вплив на периферичні нервові закінчення, що блокує больову чутливість у певній ділянці. Знеболюючий розчин за допомогою ін’єкції вводиться в область, що безпосередньо пов’язана з подальшим втручанням;
 • Провідникова анестезія блокує больові імпульси на ділянці крупного нерва, тому проводиться шляхом введення знеболюючого розчину за допомогою ін’єкції в ділянку, віддалену від подальшого втручання.

Сучасні методи місцевої анестезії

Сьогодні існують ефективні та сучасні методи місцевої анестезії, що базуються на роботі унікальних електронних апаратів STA (Single Tooth Anesthesia System) та QuickSleeper.

Місцева анестезія STA (Single Tooth Anesthesia System)

Система STA (Single Tooth Anesthesia System) дозволяє ввести анестетик за допомогою спеціального приладу, що контролюється комп’ютером. Завдяки точному мікропроцесору у приладі STA здійснюється постійний контроль дози та тиску введення анестетика. Введення знеболюючого препарату відбувається з урахуванням індивідуальних особливостей тканин, що нівелює дискомфорт і больові відчуття індивідуально для кожного пацієнта, а також забезпечує максимальну точність необхідної дози.

Сучасна місцева анестезія в стоматології QuickSleeper

Місцева анестезія в стоматології, що проводиться з застосуванням системи QuickSleeper, – також спрямована на те, щоб провести знеболювання швидко та в максимально комфортних умовах для пацієнта. Особливість цієї методики полягає в тому, що застосовується спеціальний апарат, оснащений 4-ма запрограмованими швидкостями введення анестетика. Таким чином, у кожному індивідуальному випадку стає можливим підібрати найбільш прийнятну швидкість введення препарату. Оскільки програма враховує дані щільності тканин, анестетик вводиться рівномірно та безболісно. І при цьому не відбувається підвищення температури тканин.

Переваги сучасних методів місцевої анестезії в стоматології

 • відсутність больових відчуттів і дискомфорту під час введення анестетика;
 • дія препарату починається менш ніж за 3 хвилини після введення;
 • можливість провести видалення одного чи декількох зубів, і при цьому не наступає оніміння м’яких тканин;
 • в імплантології – можливість хорошого огляду операційного поля;
 • знеболювання відбувається з застосуванням однократної ін’єкції;
 • відсутність оніміння губів.

Протипоказання до проведення місцево анестезії під час стоматологічного лікування

 • захворювання серцево-судинної системи: інфаркт міокарда, інсульт (після якого не минуло 6 місяців) та інші;
 • декомпенсовані форми ендокринної патології, до яких відноситься цукровий діабет, тіреотоксикоз та інші;
 • алергічні реакції на місцеві анестетики або компоненти, що входять до їх складу – у такому випадку, пацієнту необхідно провести алергопроби в спеціалізованому алергологічному центрі.

У випадку, якщо місцева анестезія в стоматології не може бути проведена в зв’язку з наявністю захворювань, що являються протипоказаннями – стоматологічне лікування проходить в умовах стаціонару.

Сучасне стоматологічне лікування – це безболісний процес у комфортних умовах для пацієнта. Завдяки успішному застосуванню методик місцевої анестезії – пацієнти не мають негативних відчуттів під час проведення стоматологічних процедур. Лікарі мережі клінік «Аванто» рекомендують вам вчасно відвідувати стоматолога, адже будь-які профілактичні процедури або більш складне лікування – сьогодні можна виконати ефективно та безболісно, без стресів та інших неприємних відчуттів. Ми турбуємося про вашу усмішку.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.