fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Лазерна флуоресцентна діагностика

Що таке лазерна флуоресцентна діагностика

Сучасне діагностичне обладнання значною мірою впливає на ефективність стоматологічного лікування. Оскільки точні дані дозволяють лікарю своєчасно виявити захворювання на ранніх стадіях і зберегти здоров’я зубів, попередивши ускладнення. Лазерна флуоресцентна діагностика проводиться з застосуванням спеціального апарату DIAGNOdent pen (діагнодент) – для визначення прихованих каріозних порожнин та пошкоджень тканин пародонту. Ця методика являється додатковим засобом у комплексній діагностиці, але при цьому – дозволяє отримати високоточні попередні результати.

Традиційні методи обстеження з застосуванням стоматологічного зонда та комп’ютерної томографії – на жаль, не відображують «повної картинки» стану ваших зубів. До того ж, застосування зонда нерідко призводить до травмування здорових тканин і емалі, в тому числі – й до значного дискомфорту, особливо – для пацієнтів із підвищеною чутливістю зубів. Прилад DIAGNOdent зовні подібний до «ручки», і принцип його дії базується на методі лазерної флуоресценції, що дає високоточні показники стану кожного зуба. Цей вид обстеження являється найменш інвазивним, абсолютно простим, безболісним і не травматичним для пацієнта. Водночас, лікар бачить усі приховані процеси на ранніх стадіях.

Переваги лазерної флуоресцентної діагностики

  • прилад DIAGNOdent – дозволяє виконати діагностику стану зубів легко та швидко;
  • комфортні умови для дитячої стоматології (відсутність больових відчуттів, стресу та іншого дискомфорту);
  • можливість діагностувати серйозні захворювання на ранніх стадіях (до появи клінічних ознак);
  • виявлення прихованих каріозних порожнин, які не можуть бути виявлені за допомогою рентгенологічного методу (так звані «айсберги», або внутрішній карієс);
  • висока точність даних;
  • безболісність і нетравматичність процедури;
  • можливість контролю лікування.

Сучасне обладнання дозволяє точно та вчасно визначити будь-які стоматологічні захворювання та провести необхідне лікування. Спеціалісти мережі клінік «Аванто» рекомендують вам не ігнорувати профілактичні візити до стоматолога та звертатися до лікаря у випадку появи будь-яких неприємних відчуттів і симптомів. Точна стоматологічна діагностика дозволяє швидко виявити будь-які захворювання на ранніх стадіях, уникнувши таким чином серйозного лікування, та зберегти здоров’я ваших зубів. Головне правило ефективного лікування зубів – цілком довіряти лікарю та щиро вірити в успіх!

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.