fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Лазерна ендодонтія

Ендодонтичне лікування проводиться у випадку захворювань кореневих каналів зубів. Наприклад, це може бути пульпіт або періодонтит, різні патології або травми, внаслідок яких своєчасне ендодонтичне лікування являється єдиною можливістю зберегти зуб. Ця область стоматології являється досить складною, і для проведення будь-яких процедур важливі висока кваліфікація стоматолога-терапевта та точні діагностичні дані. Сучасне цифрове обладнання дозволяє виконати всі необхідні дослідження, що дозволить лікарю провести ефективне лікування без ризику ускладнень. Сьогодні в лікуванні складних захворювань зубних каналів також застосовується діодний лазер.

Можливості лазерної ендодонтії

Порівняно з традиційними методиками лікування лазерна ендодонтія спрямована на ретельну та ефективну очистку кореневого каналу з мінімальними затратами часу та в комфортних умовах для пацієнта. У складній системі кореневого каналу зуба можуть бути наявні різні мікроорганізми. Навіть у випадку проведення якісної очистки з допомогою дезінфікуючих розчинів, украй складно проникнути в усі відгалуження кореневого каналу. Застосування лазера в ендодонтії дозволяє провести дану процедуру максимально точно та досягнути ефективного результату в лікуванні. Після того, як проведена необхідна інструментальна підготовка та первинне промивання, канал піддають опроміненню, застосовуючи спеціальний лазер. Лазерний промінь може сягати глибини 2-4 мм, повністю знищуючи всі зайві мікроорганізми, але не зачіпаючи при цьому здорові тканини. Таким чином, лікарю потрібно лише 2 хвилини, щоб підготувати порожнину кореневого каналу, повністю очищену від бактерій і підготовану до подальшої обтурації.

Переваги лазерної ендодонтії

  • процедура являється безболісною;
  • лікування відбувається швидко та в комфортних умовах для пацієнта;
  • відсутність побічних ефектів;
  • створення ідеальних умов для подальшого пломбування зубів, збільшення строку служби пломби.

Усі спеціалісти мережі клінік «Аванто» пройшли необхідну підготовку в області застосування діодних лазерів і мають багаторічних досвід їх застосування в лазерній стоматології. Сучасні технології дозволяють нам виконати ефективне лікування найбільш складних захворювань у комфортних умовах – зберігши здоров’я ваших зубів і гарну усмішку.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.