fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Діагностика Florida Probe

Діагностика Florida Probe – це сучасна комп’ютерна система, що застосовується для діагностики стану пародонту. Вперше проект був представлений спеціалістами Університету у Флориді в 1987 році, а з 1988 року – цей метод почали застосовувати гігієністи та пародонтологи кращих стоматологічних клінік, постійно вдосконалюючи його.

Процедура відбувається з застосуванням спеціального електронного зонда, який виводить точні дані на монітор комп’ютера. Florida Probe сьогодні являється найбільш точною системою діагностики пародонтиту, безболісної та комфортної для пацієнта, і займає близько півгодини. Таким чином, проводиться повне обстеження тканин пародонту: визначається наявність під’ясенних кишень (та їхня глибина), ступінь рухливості зубів, виявляються області запалення та кровоточивості ясен, рівень прикріплення пародонтальної зв’язки, атрофія в області шийок зубів, стан кісткової тканини та інші важливі показники (наприклад, зубний наліт). Дані діагностики – зберігаються в спеціальній таблиці (пародонтограма), що дозволяє потім прослідкувати динаміку лікування. Маючи об’єктивну та комплексну картину всього процесу, лікар може обрати найбільш бережні методи пародонтологічного лікування на кожному етапі.

Головною перевагою системи Florida Probe являється найбільш точна діагностика захворювань пародонту на ранніх стадіях – тобто, ще до появи перших клінічних ознак. Таким чином, стало можливим вчасно попереджувати розвиток серйозних стоматологічних захворювань і подальшого тривалого лікування та інші неприємні наслідки.

Пародонтологи та гігієністи мережі клінік «Аванто» рекомендують вам вчасно відвідувати стоматолога для профілактичного огляду та уважно ставитися до будь-яких дискомфортних відчуттів в області ясен. Важливо і своєчасно проходити процедуру професійної чистки зубів (зняття зубних відкладень), адже саме зубний наліт, перетворюючись на «камінь», із часом провокує виникнення запальних процесів і розвиток пародонтиту. Діагностика Florida Probe застосовується спеціалістами «Аванто» для найбільш точного обстеження тканин пародонту та контролю лікування.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.