fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Інгаляційна аналгезія ЗАКС

Інгаляційна аналгезія ЗАКС (закис азоту-киснева седація)

Закис азоту – це інертний газ, який не має запаху та смаку. Легка седация «звеселяючим газом» заспокоює і розслабляє, усуває почуття страху, зменшує неприємні відчуття під час проведення анестезії та посилює її дію. Під час лікування пацієнт у свідомості, контактує з лікарем і відповідає на його запитання. Інгаляційна аналгезія дає змогу зробити стоматологічне втручання максимально комфортним досвідом для пацієнтів. Ця методика підходить для всіх видів стоматологічного лікування. Впродовж тривалого часу азотно-кисневу седацию успішно застосовують у сучасній стоматології для лікування дорослих пацієнтів і дітей.

Показання до застосування інгаляційної аналгезії

Протипоказання до аналгезії закисом азоту

Лікування під азотно-кисневою седацією

На палець пацієнта надягають спеціальний датчик, який інформує лікаря щодо показників насичення крові киснем і дає змогу контролювати пульс. До носа пацієнта прикладають спеціальну маску, і через спеціальний апарат він вдихає суміш азоту та кисню. Під час седації закисом азоту лікар постійно стежить за життєвими показниками пацієнта за допомогою кардіомонітора, обладнаного системою автоматичного попередження щодо відхилення показників від норми. Лікареві про це повідомляють звукові та індикаційні сигнали. У разі відхилення від норми процедура негайно припиняється.

Процедура седації закисом азоту

Відчуття пацієнтів під час інгаляційної аналгезії – індивідуальні. Здебільшого виникає почуття спокою, пацієнт абстрагується від ситуації, відчуває розслаблення всіх м’язів, легке оніміння по тілу, але не засинає.

Зазначимо, що аналгезія спричиняє пригнічення свідомості, але не блокує її. Седація закисом азоту застосовується як додатковий метод знеболення, тому під час стоматологічного лікування в разі потреби застосовується й ін’єкційна анестезія.

Безпека інгаляційної аналгезії ЗАКС

Газ повністю вивітрюється з легень протягом 5-15 хвилин. Згідно з протоколом після завершення седації закисом азоту проводиться «провітрювання легень» із застосуванням чистого кисню до повного зникнення діючої речовини.  Після процедури  ви можете сідати за кермо й не хвилюватися щодо порушення вашої концентрації та уваги під впливом ЗАКС.

Завдяки використанню сучасного апарату «Техногаз» усувається й фактор ризику з боку лікаря: апарат заблокує  подачу «звеселяючого газу» в разі низької концентрації кисню. Лікар застосовує тільки допустимі концентрації закису азоту, що унеможливлює вірогідність передозування.

Лікування під азотно-кисневою седацією в дітей

Для максимально безпечного застосування інгаляційної аналгезії в дитячій стоматології, під час втручання лікареві потрібно постійно підтримувати вербальний контакт із дитиною. А діти віком до 3-х років ще не зовсім точно й зрозуміло вміють висловлювати свої думки та почуття. Тому закис азоту ліпше застосовувати для лікування дітей віком від 3-х років і старше.

АНЕСТЕЗІЯ
Анестезія
500 грн
Комп’ютерна анестезія «STA»
700 грн
Лікування під Закисом Азоту
від 2000 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

null
НАШІ ВІДЕО

Інгаляційна аналгезія в Києві play video
Інгаляційна аналгезія ЗАКС
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.