fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Лікування зубів уві сні в дорослих

Лікування зубів уві сні в дорослих – це застосування медикаментозного сну під час проведення різних стоматологічних маніпуляцій. Сьогодні стоматологічне лікування проводиться в комфортних умовах для пацієнтів, оскільки багато процедур являються безболісними, або в разі потреби застосовується ефективна анестезія. Але іноді знеболювання недосить. У таких випадках можна провести лікування зубів уві сні. Медикаментозний сон і наркоз – це не одне й те саме. Доктор застосовує заспокійливі препарати, після чого пацієнт занурюється в розслаблений стан, що подібний до сну. На відміну від звичайного наркозу, седація не являється анестезією як такою, тому обов’язково проводиться місцеве знеболювання, щоб забезпечити повністю безболісний процес лікування.

Коли потрібне лікування уві сні

Стоматологічне лікування уві сні проводиться лише за рекомендацією лікаря, та являється правильним рішенням у наступних ситуаціях:

Київ лікування зубів уві сні у дорослих, Поділ

Переваги лікування зубів уві сні

Нагадаємо, що деяким пацієнтам седація може бути протипоказана, тому стоматолог призначає серію додаткових аналізів і може порекомендувати додаткові обстеження у фахівців.

Лікування зубів уві сні в клініках Аванто

У мережі клінік «Аванто» лікування зубів уві сні проводиться як для дорослих, так і для маленьких пацієнтів. Ми застосовуємо лише сертифіковані та безпечні заспокійливі препарати. Седація проводиться під ретельним наглядом лікарів-анестезіологів МЦ «Добробут». Фахівці спостерігатимуть за станом пацієнта протягом усього лікування, застосовуючи високоточне діагностичне обладнання.

ЛІКУВАННЯ УВІ СНІ
Надання послуг лікування уві сні здійснюється з націнкою
+10%

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.