fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Лікування уві сні

лікування уві сні в Києві, Поділ
Лікування зубів уві сні в дітей
Стоматологічне лікування зубів уві сні дає змогу уникнути стресу для малюків у випадку серйозних втручань або якщо дитина дуже боїться стоматолога. Спеціалісти клінік «Аванто» гарантують безпеку седативних препаратів, що використовуються для медикаментозного сну під час лікування зубів: лікар застосовує ненаркотичні заспокійливі препарати, що не мають побічних ефектів, а седацію проводить спеціалізована бригада анестезіологів МЦ «Добробут».
Лікування зубів уві сні в дорослих
Стоматологічне лікування уві сні відрізняється від загального наркозу, адже лікар застосовує заспокійливі препарати, що не мають побічних ефектів і забезпечують розслаблений стан. Ми застосовуємо лише сертифіковані та безпечні заспокійливі препарати. Седація проводиться під ретельним контролем лікарів-анестезіологів МЦ «Добробут». Профільні спеціалісти спостерігають за станом пацієнта протягом усього лікування, застосовуючи високоточне діагностичне обладнання.
Інгаляційна аналгезія ЗАКС
Закис азоту – це інертний газ, який не має запаху та смаку. Легка седация «звеселяючим газом» заспокоює і розслабляє, усуває почуття страху, зменшує неприємні відчуття під час проведення анестезії та посилює її дію. Під час лікування пацієнт у свідомості, контактує з лікарем і відповідає на його запитання.
ЛІКУВАННЯ УВІ СНІ
Надання послуг лікування уві сні здійснюється з націнкою
+10%

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

null
НАШІ ВІДЕО

play video
Інгаляційна аналгезія ЗАКС
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.