fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Зуботехнічна лабораторія

Наші фахівці володіють успішним багаторічним досвідом і використовують

найкраще європейське обладнання для діагностики та лікування.

Мережа клінік «Аванто» оснащена зуботехнічною лабораторією, що дає змогу лікарям провести ефективне та якісне лікування та перетворити естетичну стоматологію в справжнє мистецтво. Це можливо завдяки професіоналізму зубних техніків і застосуванню сучасного цифрового обладнання.

Виготовлення виробів у зуботехнічній лабораторії

Процес створення лабораторного виробу можна розподілити на 4 етапи.

І Етап. Сканування

Ще декілька років тому, щоб отримати інформацію щодо будови щелеп і стану зубів людини, стоматологи робили відбиток і виготовляли гіпсову модель. Сьогодні цю інформацію можна отримати за лічені хвилини. Для цього лікарі мережі «Аванто» застосовують цифровий 3D-сканер. Унаслідок сканування ми отримуємо тримірну модель порожнини рота в кольорі, яка на 100% відповідає оригіналу, чим гіпсові відбитки не завжди могли похвалитися.

Також є змогу за допомогою лабораторного 3D-сканера відсканувати вже наявні гіпсові моделі для зберігання в цифровій бібліотеці.

ІІ Етап. Віртуальне моделювання

Далі зубний технік або лікар обробляє цифровий відбиток у програмі, яка дає змогу змоделювати естетично та функціонально правильні конструкції: коронки, вініри, протези, капи. Програма враховує всі параметри цифрового відбитка, прикус, правильне положення скронево-нижньощелепного суглоба, щоб відтворити природні рухи щелеп.

ІІІ Етап. Фрезерування

Відмодельовані в 3D конструкції відправляють на фрезерування. Лабораторний фрезер випилює виріб із потрібної основи (віск, пластмаса, Cercon та н..). 3D-фрезерування характеризується високою точністю та відсутністю погрішностей. Увесь процес роботизовано та виконується за допомогою штучного інтелекту.

Готові вироби ідеально фіксуються, міцні, довговічні та комфортні для пацієнта.

IV Етап. Індивідуалізація

Зубний технік за допомогою спеціальних фарб і глазурі надає керамічним або цирконієвим виробам потрібний колір, відтінок, блиск і текстуру. Завдяки художній ручній роботі вироби стають максимально природними та цілковито нагадують натуральні зуби.

Зуботехнічна лабораторія «Аванто» виготовляє

Зуботехнічна лабораторія мережі клінік «Аванто» гарантує

Деякі види робіт і ціни:

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.