fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Стоматологічний Навчальний Центр

Навчальний центр мережі стоматологічних клінік «Аванто» було створено 1996 року. Спочатку співробітниками центру проводились масштабні Східно-європейські профільні конференції з залученням вітчизняних фахівців і закордонних лекторів.

Надалі ми були зацікавлені у створенні освітньої платформи нового формату. Заняття та практичні майстер-класи з провідними спеціалістами у сфері стоматології відбувалися в невеликих групах, що сприяло більш якісному навчанню.

З 2016 року стоматологічний навчальний центр «Аванто» було перейменовано на «Dental Space».

Ми орієнтовані на підтримку наших колег і молодих стоматологів у їхньому прагненні отримати якісні знання та стати прекрасними спеціалістами, застосовуючи у власній щоденній практиці досвід західних колег, провідні методики лікування, сучасні матеріали та обладнання. Якісна сучасна стоматологія не є статичною та базується на результатах інноваційних світових досліджень і технологічному розвитку. Тому гарний фахівець має постійно вдосконалювати свої навички та успішно застосовувати новітні методики стоматологічного лікування.

стоматологічний навчальний центр

Для тренінгів і майстер-класів ми запрошуємо провідних вітчизняних і західних спеціалістів, які діляться не лише теоретичними знаннями, але й клінічним досвідом у різних областях провідної стоматології. Отже, майстер-класи у навчальному центрі «Dental Space» базуються на підтверджених клінічних результатах і практичному досвіді успішних лікарів-стоматологів.

Під час майстер-класів також відбувається демонстрація тієї чи іншої методики у кабінеті лікаря з пацієнтом або з використанням фантомів. Застосовується інноваційна апаратура, спеціалізовані інструменти та оптичні системи.

Протягом понад 20-ти років ми підготували більш як 5000 кваліфікованих фахівців у різних областях стоматології та вдячні кожному, хто довірив нам свій час.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.