fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Філософія

Філософія компанії

Мета клінік «Аванто»: Створити ідеальні умови для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши кращі технології, професійну команду та комплексний підхід.

Наша Місія: забезпечення сучасної якісної та ефективної турботи про здоров’я як головний атрибут щасливого життя кожної людини.

Результат нашої діяльності: здоров’я та краса зубів, гармонія обличчя та чарівна усмішка наших пацієнтів.

Головний принцип роботи наших клінік показаний уже в назві: у перекладі з італійської «Avanti» означає «Вперед». Ми застосовуємо точні методи діагностики, щоб бути на крок попереду виникнення серйозних стоматологічних захворювань. Ми переконані  в тому, що серйозна стоматологія не може існувати без застосування провідних технологій та результатів інноваційних світових досягнень.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.