fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Історія

Поділ

Історія компанії «Аванто» починається з  1992 року. На той час у Києві існувало не так багато профільних клінік, що відповідали б європейським стандартам і актуальним технологічним можливостям у сфері надання стоматологічних послуг. Нам знадобилося декілька років, аби створити ідеальні мови для прийому пацієнтів і роботи лікарів, для кого медицина, насамперед, являється покликанням.

Так, у вересні 1999 року була створена клініка нового формату в Подільському районі. Ми об’єднали кращих спеціалістів, хто мав бездоганний досвід у сфері провідної стоматології. Також ми успішно реалізували новий принцип ведення пацієнтів: коли кожним окремим аспектом стоматологічного лікування займається вузькопрофільний спеціаліст, а загальний план лікування узгоджується лише після висновків декількох лікарів (консиліуму). Завдяки такому підходу та застосуванню сучасного європейського обладнання клініка «Аванто» надала повний спектр стоматологічних послуг, бездоганну якість діагностики та лікування різного ступеня складності.

У 1996 році на базі клініки «Аванто» був заснований навчальний центр для стоматологів. Мис творили прекрасні умови для обміну досвідом, теоретичними та практичними навичками, продумали ефективну систему навчання, проведення майстер-класів і профільних тренінгів. І сьогодні, висококваліфіковані лікарі та сертифіковані лектори – раді поділитися власним досвідом і знаннями з колегами та молодими спеціалістами, які так само прагнуть вдосконалюватися в галузі провідної стоматології.

Аванто Поділ

Печерськ

У 2002 році була відкрита клініка «Аванто» в Печерському районі м. Києва. Ми реалізували новий стандарт європейського класу – з повним переліком надання стоматологічних послуг для всієї родини. Було створено сучасний 3D центр щелепно-лицевої діагностики: застосування унікального діагностичного обладнання дає змогу провести найбільш точну діагностику, виконати успішне лікування в найскладніших клінічних випадках та здійснити ретельний контроль на всіх етапах. Незабаром у клініці «Аванто» на Печерську була заснована й одна з перших у Києві висококласна зуботехнічна лабораторія. Ми надали повний спектр послуг із виготовлення незнімних, знімних і частково-знімних конструкцій, сучасного цільнокерамічного протезування та протезування на імплантатах – високу якість і точність роботи. Таким чином, зуботехнічна лабораторія «Аванто» й сьогодні втілює інноваційні стандарти естетичної стоматології.

Аванто Печерськ

Центр

У вересні 2012 року була відкрита клініка «Аванто» в комплексі «Престиж Холл» у центрі столиці. Мова про принципово новий формат стоматології, що успішно втілює результати багаторічного досвіду компанії та європейські стандарти лікування. Одним з основних напрямків «Аванто» Центр являється повний спектр стоматологічних послуг в області дитячої стоматології. Лікування «маленьких пацієнтів» відбувається в найбільш комфортних умовах, із застосуванням сучасного обладнання, безпечного знеболювання та ефективних методик, що забезпечує прекрасний результат і здоров’я зубів із ранніх років.

Ми гарантуємо безпеку лікування, адже всі клініки «Аванто» були спеціально сконструйовані відповідно до сучасних технологій та протоколів стерилізації.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.