fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Наші клініки

Наші фахівці мають успішний багаторічний досвід і використовують

найкраще європейське обладнання для діагностики та лікування.

стоматологічні клініки Київ
Історія
«Аванто» – це мережа клінік європейського рівня з більш ніж 25-річним досвідом у сфері надання стоматологічних послуг. З 1992 року ми слідуємо актуальним технологічним досягненням в області стоматології, гарантуємо відмінний результат лікування з турботою про наших пацієнтів.
стоматологічні клініки в Києві
Філософія
Філософія мережі клінік «Аванто» базується на чесних і відкритих відносинах із пацієнтом, ефективному розвитку технологій і постійному вдосконаленні майстерності роботи медичної та адміністративної команди.
стоматологічна клініка Київ
Безпека та безболісність
Мережа стоматологічних клінік «Аванто» гарантує безпеку та безболісність лікування кожному пацієнту: ми застосовуємо сучасні технології та протоколи стерилізації. Наші клініки оснащені високоефективним німецьким обладнанням Melag, а комп’ютерна анестезія забезпечує насправді комфортний процес лікування.
Правила обслуговування
Для комфортного та якісного прийому пацієнтів, ми хочемо ознайомити Вас із кількома загальними Правилами обслуговування в наших клініках. Ми цінуємо Ваш час та довіру.
Київ стоматологічні клініки
Сервіс і гарантії
Метою нашої роботи завжди являється надання максимально повного спектра стоматологічних послуг із дотриманням високої якості сервісу. Ми цінуємо Ваш вибір і час та хочемо, аби Ви завжди знали, що ми допоможемо Вам і Вашим близьким впоратися з хворобою, вчасно запобігатимемо її виникненню та подбаємо не лише про здоров’я, але і про хороший настрій.
null
Наші відео

play video
play video
play video
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.