fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Лікування зубів без бормашини

Лікування зубів без бормашини – це застосування спеціальних методик попередження карієсу. Можливості сучасної стоматології дозволяють уникнути неприємного знайомства з бормашиною в ранньому віці. Якщо своєчасно відвідувати дитячого стоматолога для профілактичного огляду, то можна запобігати розвиткові карієсу на ранніх стадіях і провести лікування в найбільш комфортних умовах для малюка.

Методи лікування карієсу без бормашини

У клініках «Аванто» застосовується декілька ефективних методик лікування карієсу без бормашини:

Київ лікування зубів без бормашини у дітей, Центр, Печерськ, Поділ

Профілактика карієсу в дітей

Ми також рекомендуємо проводити процедури профілактики карієсу:

Переваги лікування зубів без бормашини

Сучасні методи лікування карієсу на ранніх стадіях дають змогу зберегти зуби здоровими. За допомогою точного діагностичного обладнання лікар своєчасно виявить проблему та запропонує найбільш ефективні процедури для маленьких пацієнтів. Методи лікування та профілактики карієсу без бормашини являються безпечними, та для їх проведення навіть не потрібно застосовувати знеболювання.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
600 грн
Озонотерапія зубів
700 грн
Глибоке фторування зубів
220-3500 грн
Герметизація фісур
1450 грн
Лікування карієсу без «свердління» ICON (без набору)
2400-4800 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.