fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Видалення молочних зубів

Видалення молочних зубів – це процедура, з якою знайомі всі малюки. Ми турбуємося про наших маленьких пацієнтів, тому створили для них найбільш сприятливі умови. У приймальні дитина може погратися та розслабитися, познайомитися з лікарем. Ефективне знеболювання проводиться за допомогою чарівної «ручки», або комп’ютерної анестезії STA (Single Tooth Anesthesia system), а мультики – відволікають від лікувальних маніпуляцій. Аби малюк почувався безпечно, під час прийому можуть бути присутні батьки.

Коли молочні зуби потрібно видаляти обов’язково

Щоб уникнути ускладнень, зберігати молочні зуби іноді не варто в наступних випадках:

Київ видалення молочних зубів, Центр, Печерськ, Поділ

Чому не можна видаляти молочні зуби в домашніх умовах?

Видаляти молочні зуби в домашніх умовах – не можна. Іноді зуб настільки хитається, що навіть немає потреби в знеболенні, але це не привід ігнорувати візит до дитячого стоматолога. Адже лише спеціаліст зробить усе правильно та в стерильних умовах. Видалення молочних зубів вдома може спричинити біль або нанести психологічну травму чи призвести до ускладнень.

Видалення молочних зубів у клініках Аванто

Понад 20 років ми спеціалізуємося на дитячій стоматології. У клініках «Аванто» застосовується сучасне обладнання для створення найбільш стерильних та безпечних умов для маленьких пацієнтів, а наші лікарі знайдуть підхід до найбоязкішого непосиди та потурбуються про те, щоб малюк посміхався.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
600 грн
Анестезія комп’ютерна «STA»
700 грн
Видалення зуба
650-4300 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.