fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Герметизація фісур

Герметизація фісур – це ефективна методика профілактики карієсу в дитячій стоматології. Можливості сучасної стоматології дають змогу маленьким пацієнтам уникнути неприємного знайомства з бормашиною. За умови регулярного відвідування дитячого стоматолога сьогодні можна запобігати розвитку карієсу молочних та постійних зубів на ранніх стадіях. Однією з найбільш ефективних методик у цьому напрямі являється процедура герметизації фісур.

Фісури – це природні рельєфні поглиблення на жувальній поверхні зубів, що сприяють кращому перетиранню їжі, та водночас – являються «сприятливим» чинником для розвитку карієсу. Адже в цих заглибленнях, як правило, накопичуються залишки їжі, та утворюється зубний наліт. Зазначимо, що фісури відсутні на поверхні різців та іклів.

Процедура герметизації зубів

Герметизація фісур – цілком безболісний процес, що триває приблизно 20 хвилин (на один зуб), а тривалий ефект зберігається протягом 3-5 років. На поверхню зуба наноситься спеціальний матеріал, який створює захисний бар’єр щодо формування нальоту та дії бактерій. До складу такого герметика, що застосовується у клініках «Аванто», входять спеціальні протикаріозні компоненти (фтор). Протягом року після нанесення на зуб цей матеріал виділяє іону фтору, забезпечуючи лікувальну та захисну дію. Процедура герметизації фісур проводиться з застосуванням шприц-ручки: цей апарат не спричиняє болісних відчуттів і не створює стресу для малюків.

Київ герметизація фісур у дітей, Центр, Печерськ, Поділ

Як проходить герметизація фісур у дітей

Герметизація фісур проводиться в декілька етапів:

Як часто потрібно проводити герметизацію фісур

Періодичність проведення цієї процедури залежить від індивідуальних особливостей здоров’я малюка та дотримання гігієни порожнини рота. Нагадаємо, що запобігати розвитку карієсу на ранніх стадіях – можна за умови регулярного відвідування дитячого стоматолога для профілактичних оглядів. Загалом, герметизація фісур молочних зубів проводиться у віці від 2,5 до 3 років – коли зуби вже повністю прорізалися.

Герметизація фісур у клініках Аванто

У клініках «Аванто» досвідчені дитячі стоматологи застосовують сертифіковані матеріали провідних світових виробників, що вже являється запорукою відмінного результату. Ми турбуємося про емоційний стан маленьких пацієнтів: наші лікарі – завжди знайдуть підхід до пустотливого непосиди, а сучасні методики дають змогу провести різні види лікування цілком безболісно.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
600 грн
Герметизація фісур
1450 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.