fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Дитяча ортодонтія

Дитяча ортодонтія – це напрям у дитячій стоматології, що означає комплексне лікування проблеми неправильного прикусу та порушень у формуванні зубного ряду. Про красу усмішки та здоров’я зубів потрібно турбуватися з ранніх років. Маленьким пацієнтам, як і дорослим, рекомендується відвідувати дитячого стоматолога для профілактичного обстеження раз на півроку. Під час регулярного огляду має бути присутній лікар-ортодонт: цей спеціаліст вчасно виявить будь-які порушення у формуванні зубного ряду. Адже неправильне розташування зубів може спричинити порушення прикусу, дефекти мовлення та пошкодження емалі.

Консультація в дитячого ортодонта

Протягом консультації в дитячого ортодонта можуть бути виявлені причини неправильного розвитку зубощелепного апарату та запропоновані найбільш ефективні методики лікування:

Київ рання ортодонтія (дитяча ортодонтія), Центр, Печерськ, Поділ

Переваги дитячої ортодонтії

Після ретельної діагностики та необхідного терапевтичного лікування (усунення каріозних порожнин тощо) – лікар-ортодонт обирає найбільш ефективні вправи та методики для виправлення прикусу й порушень формування зубного ряду. Це можуть бути пластинки та інші засоби, а підліткам уже можна застосовувати брекет-системи або прозорі капи Інвізілайн. Сучасні ортодонтичні конструкції не спричиняють малюкам відчутного дискомфорту, та саме в ранньому віці виправлення нерівних зубів або порушень прикусу – дає найшвидший і стабільний результат.

Дитячий ортодонт у клініках Аванто

Дитяча стоматологія – один з основних напрямів клінік «Аванто». Наші дитячі ортодонти застосовують найбільш ефективні методики виправлення прикусу та розташування зубів, що не тільки забезпечують відмінний результат, але і являються комфортними для малюків. Ми проводимо консультації для молодих батьків щодо гігієни порожнини рота до першої зубної щітки та відлучення дитини від шкідливих звичок, що впливають на формування зубного ряду в період прорізування. Навіть для немовлят, котрі ще не мають зубів, лікар порекомендує спеціальні соски, що сприяють  правильному формуванню щелепи.

ОРТОДОНТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Ортодонтичні апарати
5300-44000 грн
ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
600 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.