fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Озонування зубів

Озонування зубів – це одна з найефективніших методик у дитячій стоматології. Ця процедура дає змогу малюкам уникнути неприємного знайомства з бормашиною та безболісно вилікувати інші стоматологічні захворювання.  Газоподібний озон має відмінні стерилізуючі властивості, що забезпечує якісну дезінфекцію ураженої ділянки без травмування м’яких тканин.

Показання до проведення озонування зубів у дітей

Озонування зубів забезпечує відмінні результати у випадку різних стоматологічних проблем:

Київ озонування зубів у дітей, Центр, Печерськ, Поділ

Процедура озонування зубів у дітей

Озонування зубів у клініках «Аванто» проводиться з застосуванням сучасного обладнання, що являється безпечним для малюків. Після спеціальної обробки на зуб надівають спеціальний ковпачок, під’єднаний до апарату озонування. Потім подається озон, що знищує до 99,9% бактерій в ураженій ділянці. Отже, зуб стає стерильним. Процес озонування одного зуба займає кілька секунд. Потому його покривають спеціальним засобом для укріплення емалі та профілактики карієсу.

Переваги озонування зубів

Озонування зубів являється ефективною методикою лікування карієсу на початковій стадії без бормашини. Це являється безперечною перевагою застосування цієї процедури в дитячій стоматології. Нагадаємо, що регулярне відвідування дитячого стоматолога раз на півроку дає змогу вчасно виявити будь-які проблеми на ранній стадії та запобігти їх розвиткові за допомогою процедур, найбільш комфортних для малюків.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
600 грн
Озонотерапія зубів
700 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.