fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Фторування зубів

Фторування зубів – це ефективна методика профілактики карієсу в дитячій стоматології. Здоров’я зубів у малюків залежить від збалансованого харчування та правильної гігієни порожнини рота. Дитина повинна отримувати всі необхідні вітаміни та мікроелементи. Особливе значення у формуванні емалі зубів має фтор. Зазвичай, цей елемент міститься у воді, але якщо якість питної води незадовільна, то вже в ранньому віці потрібна додаткова мінералізація емалі зубів.

Переваги фторування зубів у дітей

Київ фторування зубів у дітей, Центр, Печерськ, Поділ

Процедура фторування зубів

Фторування зубів проводиться лише за рекомендацією стоматолога та дозволено малюкам із 2-річного віку. Якщо лікар виявив каріозні порожнини, фторування проводиться після того, як ці проблеми було усунуто.

Просте фторування зубів – це коли за допомогою спеціального пензлика на поверхню зубів наносять фтористий гель або лак. Також для цього можуть застосовуватися спеціальні капи. Отже, шар фториду закріплюється на емалі. Процедура триває приблизно 15-20 хвилин, і потрібно провести 5-10 сеансів – це визначається індивідуально.

Глибоке фторування зубів – більш ефективне, оскільки фторуючі елементи проникають у пори емалі, істотно укріплюючи її. Після професійної чистки зубів лікар наносить спеціальний розчин, який «запечатує» емаль. Потому ротову порожнину додатково обробляють та ополіскують.

Переваги фторування зубів

Фторування зубів – цілком безболісна процедура, що проводиться в комфортних умовах для маленьких пацієнтів. Ця методика дає змогу виконати ефективну профілактику карієсу та зберегти зуби здоровими, а усмішку – гарною з ранніх років. Нагадаємо, що як малюкам, так і дорослим, рекомендується відвідувати стоматолога для профілактичного огляду двічі на рік.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
600 грн
Глибоке фторування зубів
220-3500 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.