fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Пломбування зубів у дітей

Пломбування зубів у дітей – це ефективна процедура, що допомагає зберегти здоров’я зубів у ранньому віці та запобігати розвиткові карієсу. Можливості сучасної стоматології дають змогу провести лікування карієсу в малюків без бормашини. Але такі методики застосовують лише у випадку початкових стадій карієсу. Іноді – все ж таки потрібно запломбувати проблемний зуб, аби уникнути ускладнень. Наприклад, запущений карієс може стати причиною передчасного видалення молочних зубів, що впливає на формування правильного зубного ряду. Також виникає ризик інфекцій і запальних процесів ротової порожнини. Тому пломбування молочних зубів потрібно проводити своєчасно.

Особливості пломбування зубів у дітей

Зазвичай, для пломбування молочних зубів застосовуються профілактичні матеріали. Головна їхня відмінність від сполук, що застосовуються для лікування постійних зубів (композитів), – у тому, що вони виділяють спеціальні компоненти протягом тривалого часу, та відбувається зміцнення зубів. Такі профілактичні матеріали застосовуються і для постійних зубів, які ще не повністю розвинені. Це – тимчасова пломба, частину якої потому видаляють і замінюють постійною композитною пломбою, що цілком відповідає природному кольору зуба.

Київ пломбування зубів у дітей, Центр, Печерськ, Поділ

Пломбування зубів у дітей у клініках Аванто

У мережі клінік «Аванто» для пломбування молочних зубів застосовуються сертифіковані матеріали, що дають змогу виконати повноцінне відновлення зубів. У разі потреби ми проводимо ефективне знеболювання за допомогою комп’ютерної анестезії STA (Single Tooth Anesthesia System). Цей апарат зовні нагадує кулькову ручку, а процедура відрізняється від традиційної ін’єкції, що може спровокувати неприємні емоції в маленьких пацієнтів. Ми проводимо пломбування молочних зубів безболісно та в комфортних умовах для малюків.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
600 грн
Анестезія комп’ютерна «STA»
700 грн
Лікування карієсу
1950-2000 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.