fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Дитяча стоматологія

Профілактика карієсу
Здорові зуби та гарну усмішку можна зберегти з ранніх років. Для профілактики карієсу та інших стоматологічних захворювань дитячий стоматолог проведе корисні процедури, що не лише дають змогу уникнути знайомства з бормашиною, але й знижують чутливість зубів, зміцнюють емаль і запобігають захворюванням ясен. Озонування зубів, герметизація фісур і фторування зубів – являються цілком безболісними та проводяться в комфортних умовах для маленьких пацієнтів.
дитяча стоматологія в Києві, Центр
Фторування зубів
Фторування зубів являється цілком безболісною процедурою, що проводиться в комфортних умовах для малюків. Дитячий лікар наносить спеціальні гелі або лаки, що зміцнюють емаль, знижують чутливість зубів, запобігають появі карієсу та захворювань ясен. Ця процедура проводиться лише за рекомендацією стоматолога та дозволена малюкам із 2-річного віку. Сьогодні стоматологія для дітей передбачає застосування найефективніших методик, що дають змогу зберегти зуби здоровими, а усмішку гарною з ранніх років.
дитяча стоматологія в Києві, Печерськ
Озонування зубів
Озонування зубів у дітей дає прекрасні результати в процесі лікування початкового карієсу без застосування бормашини, полегшує дискомфорт під час прорізування зубів і понижує чутливість зубів. Газоподібний озон знищує до 99,9% бактерій, що являються причиною більшості стоматологічних захворювань. Ця процедура являється цілком безболісною та проводиться з застосуванням обладнання, безпечного для малюків. Сучасна дитяча стоматологія дає змогу запобігати розвиткові різних захворювань і зберегти зуби здоровими.
дитяча стоматологія в Києві, Поділ
Герметизація фісур
За умови регулярного відвідування дитячого стоматолога сьогодні можна запобігати виникненню карієсу молочних і постійних зубів на ранніх стадіях. Однією з найефективніших методик у цьому напрямі являється процедура герметизації фісур. Це зовсім безболісна процедура, унаслідок якої жувальна поверхня зубів захищена від впливу бактерій. Сучасна стоматологія для дітей дає змогу уникнути знайомства з бормашиною та зберегти здорові зуби й гарну посмішку з ранніх років.
Пломбування зубів у дітей
Сучасна дитяча стоматологія дає змогу уникнути знайомства з бормашиною завдяки ефективним методикам профілактики карієсу, але в деяких випадках потрібно проводити пломбування зубів. Для цього застосовуються сертифіковані матеріали, що дозволяють виконати повноцінне відновлення зубів. Щоб маленькі пацієнти не хвилювалися, дитячий стоматолог проводить ефективне знеболювання за допомогою сучасної комп’ютерної анестезії STA.
Видалення молочних зубів
Уже понад 20 років дитяча стоматологія являється одним із наших основних напрямів. Ми застосовуємо сучасне обладнання для створення стерильних і безпечних умов для маленьких пацієнтів. Наші лікарі знайдуть підхід до бешкетників і боязливих малюків та потурбуються про те, щоб вони посміхалися. Видалення молочних зубів проводиться в умовах ефективного знеболення (у разі потреби), а щоб малюк почувався в повній безпеці, під час прийому можуть бути присутні батьки.
Рання ортодонтія
Під час регулярного стоматологічного обстеження повинен бути присутнім лікар-ортодонт – спеціаліст, який вчасно виявить будь-які порушення у формуванні зубного ряду. Неправильне положення зубів може стати причиною порушення прикусу, дефектів мовлення та пошкодження емалі. Дитячий стоматолог порекомендує спеціальні пластинки, а підліткам уже можна застосовувати брекет-системи або прозорі капи Інвізілайн. Наші дитячі ортодонти застосовують найбільш ефективні методики виправлення прикусу та положення зубів, що не лише дають відмінний результат, але і являються комфортними для малюків.
Київ дитячий стоматолог
Лікування зубів без бормашини
Якщо вчасно відвідувати дитячого стоматолога для профілактичного обстеження, то можна запобігати розвиткові карієсу на ранніх стадіях та провести лікування в найбільш комфортних умовах для малюка – без застосування бормашини. Процедури герметизації фісур, фторування зубів або озонування, методика Icon – являються безпечними та під час їх проведення навіть не потрібне знеболення. Сучасна дитяча стоматологія дає змогу зберегти здоров’я зубів і красу посмішки з ранніх років.
ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
600 грн
Профілактичний огляд
550 грн
Озонотерапія зубів
700 грн
Глибоке фторування зубів
220-3500 грн
Лікування карієсу без «свердління» ICON (без набору)
2400-4800 грн
Лікування карієсу
1950-2000 грн
Видалення зуба
650-4300 грн
ОРТОДОНТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Ортодонтичні апарати
5300-44000 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.