fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Вініри

Вініри – це дуже тонкі пластинки, які покривають передню поверхню зубів, коригуючи всі недоліки. Можливості сучасної стоматології дають змогу виправити будь-які вади вашої усмішки. Наприклад, це може бути зміна кольору емалі, потемніння зубів або поява плям; помітні проміжки між зубами, сколи чи тріщини. Вініри роблять усмішку сліпуче красивою. Цифрові вініри, виготовлені в наших клініках, не мають терміну придатності (прослужать від 20 років і більше).

Встановлення вінірів у клініках Аванто

  1. Панорамний знімок і комп’ютерна томографія.
  2. Фотодіагностика.
  3. Цифрові чи аналогові зліпки зубів.

Київ вініри, встановлення вінірів в Києві, Поділ

Показання до встановлення вінірів

Показаннями вважаються такі випадки:

Протипоказання до установки вінірів

У деяких випадках встановлення вінірів протипоказане:

Тільки після усунення цих проблем можна задуматися про голлівудську усмішку та встановлення вінірів.

Як доглядати за вінірами

Щоб вініри прослужили якнайдовше, потрібно дотримуватися таких рекомендацій:

У нашій клініці за допомогою найсучаснішого цифрового обладнання та кваліфікованих лікарів ви швидко отримаєте усмішку вашої мрії.

ПРОТЕЗУВАННЯ ТА ОРТОПЕДИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Вінір керамічний
17600 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

null
НАШІ ВІДЕО

play video
Керамічні вініри
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.