fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Знімні та частково знімні протези зубів

Знімні та частково знімні протези зубів – це спеціальні конструкції, що застосовуються для заміщення втрачених зубів і відновлення жувальної та мовленнєвої функції. Існують і незнімні протези – це, наприклад, коронки або вініри, мостовидні протези, котрі міцно фіксуються в порожнині рота. Такий вид протезування не рекомендований у випадку значної втрати зубів. У такій ситуації краще проводити імплантацію або застосовувати знімні або частково знімні протези. Зазначимо, що існують різні причини втрати зубів: це не лише стоматологічні захворювання, але й травми. Сучасні зубні протези не впливають на зовнішність людини (тобто не старять) і можуть застосовуватися в різному віці.

Види знімних і частково знімних протезів зубів

Київ знімні та частково знімні протези зубів, Поділ

Особливості знімних і частково знімних протезів зубів

Сучасні знімні та частково знімні протези зубів виготовляються з гіпоалергенних матеріалів, які не викликають захворювання ясен і являються безпечними для порожнини рота. Вибір найбільш комфортної конструкції здійснюється після комплексної діагностики. Дуже важливо, щоб частково знімні протези не лише зовні виглядали природно, але й не спричиняли болісних відчуттів та забезпечували рівномірне жувальне навантаження, не травмуючи ясна та здорові зуби.

ПРОТЕЗУВАННЯ ТА ОРТОПЕДИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Коронка керамічна на імплантаті
19800 грн
Повний знімний протез
11250-21700 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.