fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Протезування на імплантатах

Протезування на імплантатах – це ефективна методика відновлення втрачених зубів, що дає змогу не лише повернути гарний зовнішній вигляд, але і зберегти необхідну функцію. Гарна усмішка, відсутність дискомфортних відчуттів, правильне навантаження під час жування та відновлення мовленнєвої функції – цей метод має безліч переваг.

Переваги протезування на імплантатах

Київ протезування на імплантатах, Поділ

Особливості протезування на імплантатах

Безпосереднє протезування на імплантатах проводять невдовзі після імплантації, якщо лікар вбачає в цьому доцільність. Відстрочене протезування проводиться через деякий час після імплантації: потрібно від 14 днів до 5 місяців – це визначається індивідуально. Протягом цього часу пацієнт носить тимчасові протези, які зовні та функціонально замінюють відсутні зуби. Готові протези на імплантатах служать більше 20-ти років.

Як відбувається протезування на імплантатах

На імплантати декількох зубів (або цілого зубного ряду) можуть бути встановлені знімні або частково знімні протези, або незнімні мостовидні протези. У клініках «Аванто» протезування на імплантатах проводиться з застосуванням металокерамічних або цільнокерамічних коронок високої якості та ультралегкого німецького каркасного матеріалу BioHPP, а виготовлення зубних протезів відбувається у власній зуботехнічній лабораторії клініки.

ПРОТЕЗУВАННЯ ТА ОРТОПЕДИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Коронка керамічна
17600 грн
Коронка МК на імплантаті
13200 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.