fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Безметалева дентальна кераміка

Безметалева дентальна кераміка сьогодні являється одним із найновіших досягнень в області стоматології. За допомогою цієї технології стало можливим виготовляти надійні та легкі коронки та інші конструкції, що до того ж – відрізняються високими естетичними характеристиками. Такі коронки, виготовлені в зуботехнічній лабораторії (з урахуванням індивідуальних особливостей природних зубів) – навіть для стоматолога не відрізнятимуться від справжнього зуба.

Окрім особливих технічних і зовнішніх параметрів, безметалеві коронки відрізняються й оптимальною функціональністю та безпечні для пацієнта. Керамічні коронки виготовляють з урахуванням анатомічної форми та кольору зуба, і при цьому – вони не провокують алергічних реакцій, а також чудово підходять для реставрації зубів, що підлягають значному жувальному навантаженню. Дентальні керамічні коронки та мостовидні протези можуть бути виготовлені за допомогою методу пресованого лиття (IPS E.max Ivoclar Vivadent), методу нашарування фарфору або фрезерування.

На період виготовлення постійних конструкцій пацієнту встановлюють тимчасову коронку (тимчасовий протез), що приховую дефект, і пацієнт не відчуває труднощів у спілкуванні.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.