fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Дентальні керамічні коронки

Дентальні керамічні коронки – це незнімні конструкції, які дають змогу відновити пошкоджений зуб. Під час повноцінного відновлення зубного ряду важливий не лише зовнішній вигляд, але й повне збереження жувальної функції. Сьогодні застосовуються керамічні коронки, що відповідають природному кольору зубів і відрізняються високою міцністю. Матеріали, що використовуються для виготовлення коронок, не викликають алергічних реакцій та стійкі до впливу зовнішніх факторів. У клініках «Аванто» застосовуються безметалеві керамічні системи: наприклад, це IPS E.max – пресовані коронки; коронки на каркасі з діоксиду цирконію або на каркасі BioHPP (High Performance Polimer, Німеччина).

Переваги безметалевих конструкцій BioHPP

Київ дентальні керамічні коронки BioHPP, Поділ

Дентальні керамічні коронки в клініках Аванто

Спеціалісти клінік «Аванто» встановлюють дентальні керамічні коронки лише після комплексної діагностики та необхідного терапевтичного лікування. Наприклад, може бути виконана професійна чистка зубів, усунення осередків карієсу та захворювань ясен, що супроводжуються запаленнями. Також ми виконуємо металокерамічне протезування. У період виготовлення постійних коронок пацієнт користується тимчасовими, що прекрасно виглядають і функціонують, як справжні зуби.

ПРОТЕЗУВАННЯ ТА ОРТОПЕДИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Коронка металокерамічна (МК)
11000 грн
Коронка Cercon
17600 грн
Коронка керамічна
17600 грн
Коронка МК на імплантаті
13200 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.