fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Anti-age протезування

Anti-age протезування – це актуальний напрям сучасної стоматології. Ми виглядаємо молодше свого віку, коли маємо здорові зуби та гарну усмішку. Повноцінний зубний ряд, правильний прикус, колір і форма зубів – це ті чинники, що впливають на нашу зовнішність як позитивно, так і негативно. Сьогодні – будь-які недоліки в цій області можна скорегувати.

Як зуби впливають на зовнішність?

Київ Anti-age протезування, Поділ

Anti-age стоматологія

Anti-age стоматологія поєднує комплексне лікування зубів і порушення прикусу, художню реставрацію та протезування. Завдяки корекції вікових змін зубів, пацієнти виглядають молодшими на 10-15 років і щасливо посміхаються. У клініках «Аванто» антивікова стоматологія складається з наступних напрямків:

У результаті – обличчя підтягується та набуває молодшого вигляду, а пацієнт більше не відчуває дискомфорту, адже його не турбують  проблемні зуби або біль у суглобах – він почувається краще не лише фізично, але й емоційно. Усе це впливає на самооцінку та значною мірою покращує якість життя.

ПРОТЕЗУВАННЯ ТА ОРТОПЕДИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Вінір керамічний
17600 грн
Коронка Cercon
17600 грн
Коронка керамічна
17600 грн
Коронка МК на імплантаті
13200 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.