fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Естетичне протезування

естетичне протезування зубів Київ, реставрація зубів в Києві, Поділ
Anti-age протезування
Естетичне протезування зубів дає змогу відновити повноцінний зубний ряд – зовнішню красу зубів і необхідну функцію. Anti-age стоматологія поєднує комплексне лікування зубів і порушення прикусу, художню реставрацію та протезування, усунення наявних захворювань ясен і лікування скронево-нижньощелепного суглоба. Завдяки корекції вікових змін зубів, пацієнти виглядають молодшими на 10-15 років і щасливо посміхаються.
естетичне протезування зубів в Києві, реставрація зубів Київ, Центр
Вініри
Сліпуча «голлівудська» посмішка – сьогодні доступна в будь-якому віці завдяки можливостям сучасної стоматології. Вініри – це дуже тонкі пластинки, якими покривають поверхню зубів, корегуючи всі недоліки (зміна кольору емалі, потемніння зубів або поява плям; помітні проміжки між зубами, сколи та тріщини). Колір і розмір вінірів обираються в кожному випадку індивідуально відповідно до побажань пацієнта. У клініках «Аванто» вже застосовуються й ультраніри, виготовлені з німецької склокераміки E.max.
естетичне протезування зубів в Києві, реставрація зубів Київ, Печерськ
Дентальні керамічні коронки
Сучасні методики реставрації зубів дають змогу відновити красу усмішки та необхідну функцію. Сьогодні застосовуються дентальні керамічні коронки, що відповідають природному кольору зубів і мають високу міцність. Матеріали, що застосовуються, не спричиняють алергічних реакцій та стійкі до впливу зовнішніх чинників. Ми проводимо естетичне протезування зубів, базуючись на даних точної діагностики та після необхідного терапевтичного лікування.
естетичне протезування зубів в Києві, реставрація зубів Київ, Поділ
Протезування на імплантатах
Сьогодні естетичне протезування зубів дає змогу відновити гарну усмішку та повернути комфортний спосіб життя. У клініках «Аванто» протезування на імплантатах проводиться з застосуванням металокерамічних або цільнокерамічних коронок високої якості та ультралегкого німецького каркасного матеріалу BioHPP, а виготовлення зубних протезів відбувається у власній зуботехнічній лабораторії клініки. Зовні імплантований зуб виглядає як справжній і має ті самі функції.
Київ естетичне протезування зубів, Київ реставрація зубів
Знімні та частково знімні протези
Сучасні знімні та частково знімні протези зубів виготовляються з гіпоалергенних матеріалів, що не провокують захворювань ясен і являються безпечними для порожнини рота. Вибір найбільш комфортної конструкції відбувається після комплексної діагностики. Естетичне протезування зубів дає змогу відновити красу усмішки та комфортний спосіб життя в будь-якому віці, водночас лікар завжди турбується про те, аби знімні та частково знімні конструкції не травмували здорові зуби.
ПРОТЕЗУВАННЯ ТА ОРТОПЕДИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Вінір керамічний
17600 грн
Коронка металокерамічна (МК)
11000 грн
Коронка Cercon
17600 грн
Коронка керамічна
17600 грн
Коронка МК на імплантаті
13200 грн
Коронка керамічна на імплантаті
19800 грн
Повний знімний протез
11250-21700 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

null
НАШІ ВІДЕО

play video
Керамічні вініри
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.