fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Хірургічна пародонтологія

Хірургічна пародонтологія – це комплекс стоматологічних методик, що застосовуються під час лікування захворювань ясен і тканин, що оточують зуб. Нерідко такі захворювання супроводжуються серйозними ускладненнями. На початкових стадіях – досить консервативних методів лікування, але під час середньої або тяжкої форми пародонтиту чи запального процесу – може бути необхідним втручання стоматолога-хірурга.

Хірургічна пародонтологія – це не страшно

Нерідко лише слово «хірургічний» викликає неприємні асоціації, але в стоматології такі процедури – безпечні та зовсім не страшні. Досвідчені спеціалісти проводять ювелірні операції в найбільш комфортних умовах для пацієнта – без болю та переживань. За короткий проміжок часу висококваліфіковані лікарі допоможуть усунути всі проблеми, повернути здоров’я зубам і яснам на довгі роки.

Київ хірургічна пародонтологія, Центр, Печерськ, Поділ

Показання до проведення операцій у пародонтології

Особливості хірургічної пародонтології

Поняття хірургічної пародонтології має на увазі широкий спектр різноманітних процедур, що потрібні в тому або іншому випадку. Наприклад, стоматолог-хірург може застосовувати методи пластичної хірургії: виконати пластику вуздечки або альвеолярного відростка; здійснити пластику ясен або подовження коронки зуба. У разі потреби проводяться клаптеві операції, обробка або резекція кореневих кишень та інші процедури, спрямовані на регенерацію тканин. Усі хірургічні втручання в клініках «Аванто» проводяться в стерильних умовах, із застосуванням ефективної анестезії та під контролем лікування на кожному етапі.

ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Клаптева операція десни
6800-11000 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліценціями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 27 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.