fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Знеболення для вагітних

У період вагітності майбутня мама дуже уважно ставиться до свого здоров’я. Але нерідко ми маємо справу з такою оманою, що вагітним «не можна лікувати зуби», зокрема з застосуванням знеболення. На жаль, таку думку можна почути від деяких малокваліфікованих гінекологів, і навіть від стоматологів. Але існує цілий ряд причин, з яких майбутнім мамам необхідно уважно ставитися й до стану зубів і ротової порожнини. І у випадку необхідності проводити своєчасне стоматологічне лікування. Наприклад, проблемний зуб може стати осередком інфекції для всього організму, що призведе до незворотних наслідків або ускладнень, які значно легше своєчасно попередити.

Як відбувається стоматологічне лікування для вагітних? Лише з застосуванням знеболення. Больові відчуття, а тим паче спроба «терпіти біль», призводять до сильного стресу для організму будь-якої людини. Цей стрес супроводжується викидом надмірного адреналіну, який, у свою чергу, являється гормоном, що провокує підвищення тонусу матки. На ранніх строках вагітності «ударна порція» адреналіну може призвести до різних ускладнень – аж до втрати дитини. Тому лікування зубів у вагітних відбувається лише з застосуванням анестезії та в максимально комфортних умовах для пацієнтки.

Місцева анестезія в стоматології для вагітних

Знеболення в стоматологічному лікуванні вагітних проводиться двома методами – традиційним (з застосуванням ін’єкції) або за допомогою комп’ютерної анестезії. Вибір того чи іншого методу знеболення, зазвичай, базується на побажанні пацієнтки. Наприклад, якщо сам факт «уколу» не викликає негативних емоцій та емоційного  дискомфорту або страху – в такому випадку проведення ін’єкції не являється протипоказаним. Але зазначимо, що існують різні клінічні ситуації, у яких доцільно провести місцеву анестезію з застосуванням сучасної системи, що контролюється комп’ютером.

Комп’ютерна анестезія в стоматології для вагітних

Застосування системи STA (Single Tooth Anesthesia System) дозволяє провести місцеву анестезію безболісно. Апарат STA сам по собі дуже віддалено нагадує традиційний шприц – скоріше, «кулькову ручку», тому також відсутній звичайний психологічних дискомфорт, що може виникнути під час виконання традиційного «уколу». Зазначимо, що тиск і швидкість введення анестетика контролюються комп’ютером у кожному індивідуальному випадку – таким чином, проведення місцевої анестезії відбувається з урахуванням особливостей щільності тканин та інших показників індивідуально для кожного пацієнта. Саме за рахунок цього просування голки, або шлях анестетика – не викликають больових відчуттів або печіння. Також застосування комп’ютерної анестезії STA в стоматології для вагітних відбувається без оніміння губів, язика та мімічних м’язів, що, у свою чергу, нівелює додатковий дискомфорт як під час проведення лікування, так і по його завершенні.

У сучасній стоматології лікування вагітних відбувається з застосуванням безпечних для здоров’я анестетиків, але при цьому – ефективних з точки зору знеболювального ефекту. Для проведення місцевої анестезії в стоматології для вагітних застосовуються препарати без вазоконстриктора (речовина, що викликає звуження кровоносних судин та зменшення в них кровотоку). Місцеві анестетики, що застосовуються, відповідають усім міжнародним стандартам, а також – підбираються з урахуванням індивідуальних особливостей та стану здоров’я пацієнтки.

Спеціалісти мережі клінік «Аванто» рекомендують майбутнім мамам пройти ретельну стоматологічну діагностику та всі процедури – до вагітності. Але за необхідності – не ігноруйте візит до стоматолога в цей період, адже будь-яка запущена стоматологічна проблема може мати ризик серйозних наслідків для здоров’я всього організму. Наші спеціалісти індивідуально оберуть для вас найбільш ефективні та безпечні засоби знеболення, а також проведуть лікування у найбільш комфортних умовах.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.